Trwa ładowanie...

"Życie z cukrzycą" - dodatek do Metra pod patronatem abcZdrowie.pl

Już dziś w dzienniku Metro ukaże się kolejna edycja publikacji “Życie z cukrzycą”. Jej celem jest edukowanie społeczeństwa w tematyce profilaktyki i leczenia cukrzycy. Publikacja pokazuje również, że życie diabetyka może być szczęśliwe, jeśli zachowane zostaną pewne normy.

Na łamach publikacji znajdziecie wywiad z Michałem Jelińskim, czterokrotnym mistrzem świata w wioślarskiej czwórce podwójnej, u którego ponad 11 lat temu zdiagnozowano cukrzycę.

“Życie z cukrzycą” to także głos stowarzyszenia pacjentów, lekarzy i specjalistów diabetologów.

Projekt realizowany jest przez wydawnictwo Madical Media Solutions z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.

Patronem medialnym jest serwis abczdrowie.pl.

Zapraszamy do lektury! Wersja online publikacji jest dostępna na stronie internetowej.

 

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

"Życie z cukrzycą"
"Życie z cukrzycą"
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza