Trwa ładowanie...

Zrezygnowała z seksu. Ból był nie do zniesienia

Megan Pate uskarża się na przewlekłe zapalenie dróg moczowych, które powodowało ogromny ból podczas oddawania moczu. Z czasem dolegliwość pogłębiła się do tego stopnia, że kobieta przestała uprawiać seks.

spis treści

1. Ból był nie do zniesienia

29-latka powiedziała, że jej problemy zaczęły się w 2018 roku, kiedy po raz pierwszy doznała straszliwego bólu pęcherza. Kobieta z zawodu jest pielęgniarką i wiedziała, że w rozwiązaniu problemu może jej pomóc laserowe leczenie nietrzymania moczu. Na terapię wydała mnóstwo pieniędzy, niestety dolegliwości z czasem wróciły.

Kiedy ból zaczął się nasilać, podano jej antybiotyki. Wkrótce stan zaczął się jeszcze pogarszać, więc kobieta została przyjęta do szpitala. Tam zdiagnozowano u niej zespół bólowy pęcherza moczowego. To choroba o nieznanej przyczynie, której dominującym objawem jest ból narastający wraz z napełnianiem się pęcherza. Niestety także tym razem wdrożona terapia nie przyniosła skutku. W 2020 roku choroba tak przybrała na sile, że 29-latka nie mogła wyprostować ciała.

W 2021 roku postanowiła polecieć do Stambułu na skomplikowaną operację, w której upatrywała poprawy zdrowia.

"Byłam bezsilna. Przez ostatnie dwa lata musiałam się czołgać, ponieważ chodzenie było zbyt bolesne. Musiałam zrezygnować ze spania ze swoim partnerem, ponieważ każdy jego ruch wywoływał u mnie ból nie do zniesienia" – mówiła Megan.

Megan cierpiała na uciążliwą chorobą pęcherza. Musiała zrezygnować z seksu
Megan cierpiała na uciążliwą chorobą pęcherza. Musiała zrezygnować z seksu (Facebook)

2. Musiała zrezygnować z seksu

Zabieg mający na celu zniszczenie nieprawidłowych narośli lub tkanek, który Megan przeszła w Turcji, okazał się skuteczny. Kobieta mogła nareszcie wykonywać wiele czynności, które uniemożliwiła jej choroba.

"Przez długi czas nie mogliśmy uprawiać seksu. Nawet teraz kiedy mój stan zdrowia się poprawił, jestem bardzo ostrożna, bo boję się, że stosunek spowoduje infekcję. Mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwa, bo nie odczuwam już codziennie rozdzierającego bólu. Mam więcej energii i w końcu mogę chodzić prosto" – podsumowała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza