Trwa ładowanie...

Zdjęcie trzech dziewczynek walczących z rakiem (WIDEO)

Zobacz film: "Zdjęcie trzech dziewczynek walczących z rakiem"

Choroba nowotworowa może być bardzo samotną chorobą zwłaszcza w przypadku dzieci. Bardzo dużo czasu spędzają w szpitalu w otoczeniu osób dorosłych. Pomimo to dzieci wykazują się bardzo dużą odwagą i często zadziwiają pozytywnym nastawieniem do życia. Fotografka Lora Scantling wykonała piękne zdjęcie dziewczynek chorych na nowotwór, które wzbudziło w mediach społecznościowych spore zamieszanie. Autorka nie zwracała jednak uwagi na ilość polubień i udostępnień. Chciała tylko aby pozostał dowód niesamowitej więzi i siły dziewczynek z fotografii.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza