Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

"Zadbaj o serce" - dodatek do Gazety Wyborczej

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z kolejną edycją publikacji “Zadbaj o serce”. Projekt ukazał się w dniu dzisiejszym wraz z dziennikiem Gazeta Wyborcza. Celem publikacji jest wywołanie pozytywnego wpływu ma świadomość czytelników dotyczącą najważniejszego organu jakim jest serce, uświadomienie jak ważna jest profilaktyka w kontekście chorób serca oraz układu krążenia.

Na łamach projektu znajduje się wywiad z prof. dr. hab. n. med. Jarosławem Kaźmierczakiem na temat zastosowania krioablacji w leczeniu migotania przedsionków. Warto też zapoznać się z materiałem prof. dr. hab. n. med. Stefana Grajka dotyczącym istoty samokontroli pacjentów z nadciśnieniem tętniczym. Godnym polecenia jest tez artykuł prof. dr. hab. n. med. Barbary Cybulskiej, która zwraca uwagę na fakt, jak istotna w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych jest odpowiednia dieta.

Zapraszamy również do zapoznania się z wersją online dodatku "Zadbaj o serce".

"Zadbaj o serce"

"Zadbaj o serce"

Zdecydowana większość schorzeń kardiologicznych ma charakter przewlekły, dlatego wymaga stosowania co najmniej kilku leków praktycznie do końca życia pacjenta. W takich przypadkach świadomość pacjenta na temat własnej choroby oraz zaufanie do lekarza odgrywa kluczową rolę. Prawidłowo wyedukowany pacjent jest dla lekarza partnerem pomagającym we właściwym prowadzeniu terapii.

Dodatek do Gazety Wyborczej "Zadbaj o serce" - 4 maja 2015 r.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza