Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Władimir Putin cierpi na chorobę Parkinsona? Jego stan ma się pogarszać z każdym dniem

W mediach pojawiły się informacje, że prezydent Rosji Władimir Putin cierpi na chorobę Parkinsona, a jego stan zdrowia jest coraz gorszy, gdyż choroba postępuje. Co więcej, właśnie ze względu na jego kondycję psychiczną do lipca ma zostać odsunięty od władzy – tak twierdzi Alexandre Adler.

spis treści

1. Stan psychiczny Putina nie jest stabilny?

Politolog Alexandre Adler, który osobiście zna osoby z bliskiego otoczenia prezydenta Władimira Putina twierdzi, że prezydent Rosji ma chorobę Parkinsona, a jego stan psychiczny nie jest stabilny. Adler w rozmowie z paryskim korespondentem RMF FM Markiem Gładyszem powiedział również, że Władimir Putin do lipca nie będzie już prezydentem Rosji, a od władzy chcą go odsunąć jego bliscy współpracownicy: minister obrony Sergiej Szojgu, szef Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej Sergiej Naryszkin i rosyjski ambasador w Watykanie Aleksandr Awdejew. Powodem ma być właśnie postępująca choroba Parkinsona, na którą, jak twierdzi Adler, cierpi Putin.

2. "Putin ma najlepszych lekarzy"

- Medycyna zrobiła duże postępy. Putin ma najlepszych lekarzy, bierze około 10 lekarstw dziennie i kiedy pokazuje się publicznie, nie widać, że jest chory. Ręce mu się w ogóle nie trzęsą. Ale są zmiany psychiczne. Jest coraz bardziej impulsywny – powiedział Alexandre Adler paryskiemu korespondentowi RMF FM.

Co więcej, Adler zdradza, kto miałby zastąpić obecnego prezydenta Rosji. Byłby to Sergiej Naryszkin. Twierdzi również, że sam Putin doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego położenia, dlatego zdecydował się najechać na Ukrainę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza