Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Wirtualna Poradnia: Rak piersi (WIDEO)

Zobacz film: "Wirtualna Poradnia: rak piersi"

Rak piersi to częsty nowotwór wśród kobiet. Najskuteczniejszą metodą walki z nim jest samodzielne regularne badanie piersi, które pozwala na odpowiednio wczesne wykrycie zmian i rozpoczęcie leczenia. Jest jednak grupa kobiet, która w szczególności jest narażona na zachorowanie. Jak często należy się więc badać, aby uniknąć zbyt późnego zdiagnozowania choroby? Jak wygląda zabieg mastektomii? Obejrzyj nasz materiał.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza