Trwa ładowanie...

wiemy, co sprawia, że wiosną częściej sie zakochujemy

Zobacz film: "Dlaczego wiosną częściej się zakochujemy?"

Wiosną pojawia się więcej słońca, które wpływa pozytywnie na stan psychiczny człowieka. Wiosna jest również uznawana za okres nadziei dla singli poszukujących partnera bądź partnerki. Według profesorowa Zbigniewa Lwa-Starowicza jest to również czas, kiedy rozbudzają się zmysły. Wiosna jest również oazą, która uspokaja. Chętniej podejmujemy również nowe wyzwania. Seksuolog poruszył także temat współżycia seksualnego Polaków. Chcesz wiedzieć, ile trwa przeciętny akt seksualny? Zobacz wideo, w którym prof. Zbigniew Lew-Starowicz opowiada o wiośnie pod zupełnie innym kątem.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza