Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Początek roku szkolnego. Mało który rodzic o tym wie!

Pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego coraz bliżej. Rodzice kompletują wyprawki szkolne. Warto dołączyć do niej ubezpieczenie dla swojego dziecka. Uwaga! Nie ma obowiązku kupowania go w szkole. A przed wykupieniem polisy warto sprawdzić, co tak naprawdę zagwarantuje naszemu dziecku w razie nieszczęścia.

Bo wypadki się zdarzają. I to nierzadko. Z danych Ministerstwa Edukacji Narodowej wynika, że w czasie 10 miesięcy roku szkolnego w polskich szkołach dochodzi do ok. 60 tysięcy wypadków. Rodzice są przyzwyczajeni do tego, że co roku, we wrześniu opłacają ubezpieczenie, ale kto tak naprawdę czyta jego ogólne warunki? Kogo z nas zaskoczył niskie świadczenie, gdy przyszło do wypłaty pieniędzy? I kto z nas wie, że nie trzeba wykupować polisy w szkole. Można to zrobić we własnym zakresie i wybrać korzystniejszą ofertę.

Taką ją np. NNW w ramach LINK4 Mama, które chroni dziecko nie tylko w szkole, ale także na zajęciach pozalekcyjnych – w tym wszelkich zajęciach sportowych czy tanecznych, wyłączając zawodowe uprawianie sportu oraz sporty wysokiego ryzyka – oraz w domu czy na podwórku. Ubezpieczanie LINK4 Mama działa ZAWSZE.

Ceny ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla dziecka zaczynają się od 66 złotych za rok, suma ubezpieczenia wynosi wówczas 15 tysięcy złotych, ale można wybrać też opcje droższe.

Przy sumie ubezpieczenia 100 tysięcy złotych roczny koszt polisy wyniesie 275 złotych. Oznacza to, że odszkodowanie za złamaną rękę wyniesie w tym wariancie minimum 3 tysiące złotych. Kalkulatory, ogólne warunki ubezpieczenia i szczegóły dotyczące pakietu LINK4 Dziecko dostępne są na stronie internetowej www.link4mama.pl.

Bo LINK4 Mama to także ubezpieczenie, które zapewni twojemu dziecku korepetycje, gdy w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby będzie musiało zostać w łóżku dłużej niż 7 dni. Natomiast LINK4 Mama to także produkty zaprojektowane z myślą o mamach. Gdy w wyniku nagłej choroby czy nieszczęśliwego wypadku nie będą w stanie zająć się domem ubezpieczyciel – na zasadach opisanych w OWU - zapewni pomoc domową, a także opiekę.

Nie tylko dla dzieci, ale dla pozostających pod opieką mamy osób niesamodzielnych LINK4 Mama to także pomoc psychologa, dietetyka, a nawet prawnika, który w ramach nielimitowanych telefonicznych porad wyjaśni zawiłości prawa pracy czy innych przepisów z dziedzin prawa, których przecież nie mamy obowiązku znać. O poszczególnych elementach ubezpieczenia LINK4 Mama można porozmawiać z konsultantami dyżurującym pod numerem telefonu 604 14 14 14, albo u agentów.

Zaletą LINK4 Mama jest to, że przygotowane pakiety można dzielić i łączyć w zależności od potrzeb. Dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny przewidziana jest 10 proc. zniżka.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Advertisement