Trwa ładowanie...
Przeczytaj comiesięczny raport abcZdrowie
Temat miesiąca: WĄTROBA Czytaj więcej >

W klubie czy na basenie? Gdzie można spotkać drugą połówkę? (WIDEO)

Zobacz film: "W klubie czy na basenie - gdzie można spotkać drugą połówkę?"

Większość z nas szuka miłości. Jednym zajmuje to kilka lat, a innym kilka sekund. Swoją drugą połówkę możemy spotkać tak naprawdę wszędzie, w niezależnym od nas miejscu czy czasie, dlatego nie warto siedzieć w domu. Spytaliśmy Polaków o to, gdzie oni spotkali swoje drugie połówki. Większość pozostała przy imprezach, klubach czy kawiarniach, ale zdarzały się też spotkania w autobusie czy na basenie. Pomysł, gdzie udać się na pierwszą randkę? Park i basen to najczęściej padające odpowiedzi, przekonajcie się dlaczego.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza