Trwa ładowanie...

Vigrax – skład, stosowanie, przeciwwskazania

Vigrax to preparat na erekcję. Vigrax zawiera żeń-szeń, buzdyganek naziemny a także L-arginina. Jak szybko działa Vigrax? Kiedy należy stosować Vigrax? Czy Vigrax jest bezpieczny dla zdrowia? Czy istnieją przeciwwskazania do przyjmowania Vigrax?

Zobacz film: "Ponad 20 proc. mężczyzn z zaburzeniami erekcji stosuje leki z czarnego rynku"

spis treści

1. Vigrax – charakterystyka

Vigrax to suplement diety dla mężczyzn wpływający korzystnie na erekcję. Vigrax mogą stosować mężczyźni nie zależnie od wieku a jego skuteczność jest potwierdzona naukowo. Suplement vigrax przeznaczony jest szczególnie dla mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją.

Efekty po stosowaniu suplementu Vigrax mogą być szybciej lub wolniej widoczne. Wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu. Zawarte w preparacie składniki wspomagają życie seksualne i podnoszą jakość satysfakcji seksualnej.

2. Vigrax – skład

Suplement diety Vigrax zawiera naturalne składniki, które przyczyniają się zwiększenia libido. Jednym z nich jest buzdyganek naziemny. Roślina ta poprawia potencję. Za sprawą protodioscyny zawartej w buzdyganku uwalnia się tlenek azotu w penisie, a to łączy się z podniesieniem testosteronu we krwi i do zwiększenia libido.

Zaburzenia erekcji (prezentacja edukacyjna)
Zaburzenia erekcji (prezentacja edukacyjna) [19 zdjęć]

Czym są zaburzenia erekcji? Zaburzenia erekcji (ED) występują wtedy, gdy mężczyzna ma częste problemy...

zobacz galerię

Innym składnikiem zawartym w suplemencie Vigrax jest żeń-szeń. Żeń-szeń zawiera witaminy, które zwiększają wydolność organizmu, jak również zwiększa wpływ krwi do penisa. Dzięki temu wzwód penisa jest dłuższy i bardziej intensywny, a co za tym idzie mężczyzna odczuwa spotęgowania doznania erotyczne.

Vigrax zawiera także L-arginina, której mała ilość w organizmie wpływa na problemy z erekcją. Działa podobnie jak żeń-szeń i poprawia przepływ krwi, jak również L-arginina zwiększa produkcję hormonu wzrostu i spermy.

3. Vigrax – stosowanie

Zaleca się zażywanie 1 kapsułki suplementu Vigrax dwa razy dziennie. Preparat należy popić wodą. Dzięki zawartym składnikom Vigrax dostarcza organizmowi niezbędnych mikroelementów, które przyczyniają się do poprawy erekcji.

Jedno opakowanie suplementu Vigrax zawiera 60 kapsułek. Chcąc wzmocnić działanie Vigrax warto przestrzegać zdrowej diety i regularnie ćwiczyć. Aktywność fizyczna połączona ze zdrową dietą do podstawa ogólnej sprawności organizmu.

Działanie suplementy Vigrax nie jest u każdego takie samo. U jednych może zacząć działać szybciej, u drugich później. Jest to sprawa indywidualna.

Warto jednak zaznaczyć, że suplement Vigrax nie jest preparatem, który należy zażyć bezpośrednio przed stosunkiem. Vigrax przyjmuje się dwa razy dziennie, na przykład rano i wieczorem, aby być gotowym do odbycia inicjacji seksualnej w każdej chwili.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki Vigrax. Nie poprawi to w znacznym stopniu kondycji fizycznej, a wręcz przeciwnie. Przekroczenie zalecanej dawki preparatu może być szkodliwe dla zdrowia.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

4. Vigrax – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do przyjmowania suplementu Vigrax jest uczulenie na jakąkolwiek substancję zawartą w preparacie. Zanim zaczniemy stosować Vigrax warto również zaczerpnąć konsultacji lekarza w przypadku, gdy cierpimy na jakąkolwiek przewlekłą chorobę a także po przebytych zabiegach i operacjach.

Vigrax nie jest przeznaczony dla kobiet, ani dla dzieci.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza