Trwa ładowanie...

Urodzony przywódca czy wrażliwy empata? Powiedz, co widzisz na obrazku, a szybki psychotest zdradzi, którym typem jesteś

Ten test zajmie kilka sekund. Popatrz na zdjęcie i odpowiedz, co widzisz na obrazku. Liczy się pierwsze wrażenie. To, co zobaczyłeś na rysunku, odzwierciedla jedną z dominujących cech twojego charakteru i model zachowań w sytuacjach kryzysowych.

1. Wysoka inteligencja emocjonalna czy umiejętności przywódcze?

Popatrz na poniższy obrazek i powiedz, co widzisz na zdjęciu. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie wyników psychotestu. Pamiętaj, że liczy się pierwsza myśl.

Prosty psychotest. Odpowie, czy jesteś liderem czy empatą
Prosty psychotest. Odpowie, czy jesteś liderem czy empatą (Facebook)

Zobacz film: "Studenci medycyny będą uczyli się empatii"

Sylwetka kobiety

Jeżeli w pierwszej chwili na zdjęciu zobaczyłeś zarys ciała kobiety, to znaczy, że masz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej. Jesteś urodzonym społecznikiem. Cechuje cię wysoka empatia, łatwo nawiązujesz bliskie kontakty z innymi ludźmi. Wrażliwość często utrudnia ci podejmowanie szybkich kroków i zdecydowanych działań, w związku z tym, że szczegółowo analizujesz swoje decyzje, zastanawiasz się, jak to wpłynie na innych i co inni o tobie pomyślą. Cenisz spokój i stabilizację. W sytuacjach kryzysowych często ogarnia cię paraliż. Kiedy nie wiesz, co robić, pytasz innych o radę.

Twarz mężczyzny

Na obrazku zobaczyłeś twarz mężczyzny? To oznacza, że jesteś urodzonym liderem. Twardo stąpasz po ziemi. Masz silną osobowość i umiejętności przywódcze. Nie cierpisz stagnacji, sytuacje kryzysowe dają ci siłę napędową. Potrafisz "na chłodno" ocenić sytuację i przeanalizować możliwe rozwiązania. Nie boisz się podejmować nawet kontrowersyjnych decyzji. Działasz szybko i potrafisz przejąć kontrolę nad otoczeniem, przekonując innych do swoich racji. Z natury masz optymistyczne nastawienia do życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza