Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Trwałość by-passów żylnych (WIDEO)

Zobacz film: "Trwałość by-passów żylnych"

By-passy żylne znacznie zwiększają wydolność układu krążenia, ale ich trwałość jest ograniczona. Odpowiada profesor Andrzej Biederman. By-passy żylne, czyli pomosty wykonane z własnych żył pacjenta są mniej trwałe. No niewielka część ich zamyka się nawet już po roku od samego wykonania zabiegu, ta liczba zamkniętych czy zamykających się pomostów sukcesywnie w miarę upływu czasu od operacji zwiększa się i tak po 15 latach należy się spodziewać że około połowa z nich będzie zamknięta.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza