Trwa ładowanie...

Wypadek na rodzinnym grillu. Chłopiec połknął kawałek metalowej szczotki

Nawet podczas rodzinnej kolacji może wydarzyć się tragedia. Przekonała się o tym niedawno Jenna Kuchik z Whitecourt w Kanadzie. Dzieci spokojnie jadły kawałki kurczaka z grilla. W pewnym momencie mały Ollie zaczął się krztusić. O życiu dziecka zadecydowały godziny.

Zobacz film: "Niebezpieczne nadmuchiwane przyrządy dla dzieci"

Mały Ollie zaczął się krztusić po zjedzeniu mięsa z grilla
Mały Ollie zaczął się krztusić po zjedzeniu mięsa z grilla (Facebook @Jenna Kuchik)

Matka opublikowała na swoim Facebooku wzruszający post:

"Co za przerażające 24 godziny! Proszę, nie używajcie metalowych szczotek do czyszczenia grilla! Zaledwie kilka minut po zjedzeniu kurczaka, mój mały Ollie zaczął płakać. Tłumaczył, że coś utknęło mu w gardle i bardzo go boli. Zaczęliśmy sprawdzać, co to mogło być.

Metalowe elementy szczotki czyszczącej! Okazało się, że kolejne kawałki kurczaka też je miały. Zrobione po dwóch godzinach prześwietlenie mojego synka potwierdziło nasze obawy. Ollie nie mógł przełykać!

Zobacz też:

Przełom w leczeniu boreliozy? Naukowcy odkryli przeciwciała, które hamują chorobę

Ze względu na miejsce, w którym utkwił element szczotki, musieliśmy zmienić szpital. Tylko tam można było go usunąć. Pojechaliśmy karetką.

Jenna ma trójkę dzieci
Jenna ma trójkę dzieci (Facebook @Jenna Kuchik)

To były najtrudniejsze godziny mojego życia. Musiałam patrzeć na to, jak mój synek cierpi. Byłam taka bezsilna. Wiem też, że mogliśmy uniknąć tej tragedii...." - napisała Jenna Kuchik, matka dziecka.

Mały Ollie połknął kawałek metalu
Mały Ollie połknął kawałek metalu (Facebook @Jenna Kuchik)

Sprawdź również:

Wiemy ile przytyjesz na wakacjach. Nie będziesz zadowolony

Kobieta swoim postem chciała zaapelować do innych rodziców, by uważali. Post udostępniono ponad 1 tys. razy! Internauci są w szoku.

Mały Ollie miał zabieg wyciągania metalu z ciala
Mały Ollie miał zabieg wyciągania metalu z ciala (Facebook @Jenna Kuchik)

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza