Trwa ładowanie...

Tomasz uległ poważnemu wypadkowi. Pilnie potrzebuje krwi, aby przeżyć. Prośba o udostępnienie i pomoc!

Tomasz uległ poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest pilnie krew, aby można było ratować jego życie. Apelujemy o udostępnianie tej informacji i pomoc dla poszkodowanego Tomasza.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na drodze krajowej nr 17, w miejscowości Wólka Orłowska. Mężczyzna został potrącony przez auto. Został przetransportowany do szpitala w Lublinie z bardzo poważnymi obrażeniami.

Zobacz także:

Zobacz film: "Jakie przywileje przysługują dawcy krwi?"

Aby mógł być odpowiednio leczony, pilnie potrzebna jest krew. Można ją oddawać w całym kraju, ponieważ chodzi o dowolną grupę krwi.

Jak oczyścić krew z cholesterolu?
Jak oczyścić krew z cholesterolu? [10 zdjęć]

Miażdżyca jest chorobą, na którą pracujemy sami. Jest przewlekłym procesem zapalnym dotykającym głównie

zobacz galerię

Można w dowolnym punkcie krwiodawstwa zaznaczyć, że jest ona przeznaczona konkretnie dla Tomasza. Krew można oddać także bezpośrednio w placówce leczniczej, w której przebywa Tomasz.

Oto dane: Tomasz Bednarz, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

Bardzo prosimy o udostępnianie tej wiadomości i pomoc w uratowaniu życia Tomasza. W imieniu rodziny i samego poszkodowanego, serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Potrącony mężczyzna prze samochód i transfuzja krwi, ratująca życie
Potrącony mężczyzna prze samochód i transfuzja krwi, ratująca życie
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza