Trwa ładowanie...

Ten test pokaże, jakie cechy osobowości ukrywasz przed światem. Sprawdź tylko, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku

Jakie cechy dominują w twojej osobowości? Jakie cechy i uczucia ukrywasz przed światem? Jak postrzegają cię inni? Spróbuj wykonać ten prosty psychotest, a dowiesz się wielu zaskakujących rzeczy o samym sobie.

Zobacz film: "Cechy, po których poznasz osobowość borderline"

1. Jaki jesteś? Co ukrywasz przed światem? Zrób psychotest

Wystarczy, że spojrzysz na zdjęcie poniżej i odpowiesz na to, jakie zwierzę widzisz na obrazku w pierwszej kolejności.

Nie wierzysz? Sprawdź i przekonaj się. Może się okazać, że sam nie masz odwagi przyznać się do tego, co czujesz i co ukrywasz przed innymi.

Jakie zwierzę widzisz na zdjęciu?
Jakie zwierzę widzisz na zdjęciu? (FB)

2. Jakie widzisz zwierzę? Interpretacja wyników

Wilk

Wilk
Wilk

Jeśli po pierwszym spojrzeniu na obrazek zobaczyłeś wilka, to znak, że dla ciebie najważniejsze w życiu są przyjaźń i lojalność. Najczęściej niechętnie się do tego przyznajesz, bo swoje oddanie i przywiązanie traktujesz jako przejaw słabości.

Wilk to symbol opiekuńczości. Podobnie jak on, najczęściej ukrywasz swoją wrażliwość i czułość tworząc wrażenie silnej i nieustępliwej osoby. Niechętnie ujawniasz swoje cechy i uczucia innym.

Tylko w gronie najbliższych pokazujesz swoją prawdziwą naturę. Zawsze staniesz w obronie słabszych.

Tygrys

Tygrys
Tygrys

Jeśli pierwszym zwierzęciem, które dostrzegasz na obrazku, jest tygrys, oznacza to, że w twoim życiu pojawia się wiele przeciwności losu, z którymi musisz toczyć walkę. Sprawiedliwość nie zawsze jest po twojej stronie.

Ze względu na to, czego doświadczasz na co dzień, inni najczęściej postrzegają cię jako osobę słabą, bezbronną, wymagającą pomocy albo opieki. Często przytłoczony przez problemy sam zaczynasz wierzyć, że tak właśnie jest.

W rzeczywistości jesteś silniejszy, niż ci się zdaje. Tak jak tygrys. W chwilach zwątpienia i słabości próbuj wizualizować sobie tygrysa i jego siłę, myśląc o ukrytych pokładach twojej wewnętrznej siły. To twoje prawdziwe "ja".

Młoda sowa

Sowa
Sowa

Zobaczyłeś sowę? To ptak, który od zawsze był uosobieniem mądrości i rozwagi. Sowa symbolizuje również sferę duchową.

Na co dzień jesteś pełen energii, "wszędzie cię pełno", brylujesz w towarzystwie, ale wewnętrznie odczuwasz duży dyskomfort, żyjąc w ten sposób. To, co ci w duszy gra to medytacja, skupienie się na rozwoju duchowym, rozwój wewnętrzny. Dopiero kiedy to w sobie odkryjesz, znajdziesz poczucie spełnienia i życiowej równowagi.

Szczeniaczek

Pies
Pies

Przed twoimi oczami pojawił się szczeniaczek? To oznacza, że dla ciebie najważniejsza w życiu jest miłość. Cenisz prawdę, prostolinijność i otwartość.

Do szczęścia potrzebny jest ci partner, z którym będziesz dzielić dziecięcą radość życia.

Kobra

Kobra
Kobra

Jeśli w pierwszej chwili zobaczyłeś kobrę, to oznacza, że przed innymi świadomie lub nie, udajesz osobę niepewną siebie, a wręcz zakompleksioną. W rzeczywistości znasz swoją wartość i dobrze wiesz, czego chcesz. Kobra to symbol potęgi i piękna.

Lew

Lew
Lew

Zobaczyłeś lwa? Masz w sobie głębokie poczucie gniewu i krzywdy. Być może są pewne wydarzenia z przeszłości, z którymi do dziś nie możesz się pogodzić. Zostałeś skrzywdzony albo ty kogoś zraniłeś…

Ciężko przyznać się do błędów, ale tylko rozliczenie z przeszłością pozwoli Ci odzyskać siłę i odwagę.

Nietoperz

Nietoperz
Nietoperz

Jeśli zobaczyłeś nietoperza, to oznacza, że prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy ze swojej wyjątkowej intuicji. Masz szósty zmysł, czasami wydaje ci się, że potrafisz czytać innym w myślach. Masz wyostrzone zmysły jak nietoperz. Wykorzystaj je, to twoje wyjątkowe atuty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza