Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: ALERGIE

Ten mężczyzna leczy zatkane zatoki... masturbacją, a doktorzy potwierdzają, że to działa!

W amerykańskim programie ''The Doctors'' mężczyzna o imieniu Skyler przyszedł podzielić się swoim spostrzeżeniem z telewidzami. Zauważył, że po przeżytym orgazmie odtyka mu się nos. Jego żona nie chciała mu wierzyć i kazała mu udowodnić skuteczność sposobu. Z pomocą ekspertów Skyler potwierdził, że ma rację – masturbacja rzeczywiście mu pomaga!

Zobacz film: "Orgazm wielokrotny"

Mężczyzna przez zatkany nos ma ciągły problemy z zasypianiem, więc postanowił wziąć ''sprawy w swoje ręce'' (dosłownie!). Skyler cierpi z powodu ''nocnych alergii'', ale po ''sprawieniu sobie przyjemności'' jest w stanie spokojnie zasnąć. Przypadłość, na którą cierpi, nie jest bolesna, ale może prowadzić do innych poważniejszych chorób, co więcej, jest po prostu uciążliwa.

10 kroków do lepszego orgazmu
10 kroków do lepszego orgazmu [10 zdjęć]

Pozycja, podczas której pociera się łechtaczkę, może sprawić, że będziesz mieć orgazm podczas stosunku.

zobacz galerię

W programie ''The Doctors'' lekarze potwierdzili, że Skyler może mieć sporo racji, gdy ''próbuje sobie pomóc''. Wyjaśnili, że podczas orgazmu mięśnie w całym ciele kurczą się (w tym również te wewnątrz nosa) co może sprawić, że tymczasowo zmniejsza się ciśnienie zatokowe, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Co więcej, wymienili więcej pozytywnych stron tego przyjemnego zjawiska. Często przeżywany orgazm sprawia, że nasz system odpornościowy lepiej pracuje, pomaga wyleczyć się z bezsenności, zmniejsza stres, redukuje ból – a poza tym sprawia, że dłużej żyjemy.

(The Doctors CBS)

Wytwarzane są również hormony takie jak serotonina, która jest substancją przeciwdepresyjną. Uwalnia się wraz z oksytocyną, która wzmaga spokojny sen. A do tego dochodzą również endorfiny, które odpowiadają za dobry nastrój.

Zobacz też:

Lekarze jednak mówią, że sposób proponowany przez Skylera to krótkotrwałe rozwiązanie, które pomoże mu w danej chwili zasnąć, jednak nie wyleczy go z przypadłości. Cóż, mężczyzna podzielił się swoim sposobem z telewidzami i udowodnił swojej żonie, która jest w 9 miesiącu ciąży, że masturbacja jest mu niezbędna do życia... Mimo że jego ukochana nie miała racji to i tak dostała darmowy materac, jako prezent pocieszenia, żeby nie musiała spać na kanapie, gdy jej mąż będzie się ''leczył''.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza