Trwa ładowanie...

Tak kochają (się) Polacy (WIDEO)

Zobacz film: "Poznaj fakty i mity o życiu seksualnym statystycznego Polaka"

Seks jest ważnym czynnikiem, który wpływa na nasze życie. Wobec tego przeprowadzono pełne badania statystyczne, które wykazały, co naprawdę Polacy sądzą o seksie i jacy są w łóżku.

Badania te pokazały, że życie erotyczne statystycznego Polaka jest całkiem udane. Przeciętny stosunek seksualny, razem z grą wstępna, trwa ok. 28 minut, co jest dobrym wynikiem na tle innych krajów.

Aż 68%, więc ponad połowa z nas ocenia współżycie jako satysfakcjonujące. Niemal trzy czwarte Polaków deklaruje, że uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu, a średnia ilość stosunków w miesiącu to około 9.

Zaskakujące są także dane dotyczące pozycji i preferencji seksualnych. Statystyki podają, że co szósty Polak w swoim życiu przynajmniej raz eksperymentował z seksem analnym. Ponad połowa z nas przyznaje, że regularnie uprawia także seks oralny.

Polacy swój "pierwszy raz" przeżywają średnio w wieku 17 lat. Badania obejmują także gabaryty męskich narządów. Przeciętny penis we wzwodzie osiąga ponad 17 centymetrów. Statystyki dotyczą także stosunku odbytego za pieniądze. Według nich, około 14% mężczyzn przynajmniej raz zapłaciło za seks. Dane dotyczące kobiet podają, że zaledwie pół procent pań zdecydowało się na taki ruch.

Przeciętny Polak w ciągu całego swojego życia ma około 4 partnerów seksualnych.

Badania te wykazały, że Polacy kochają się chętnie, długo i nie boją się eksperymentować w łóżku.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza