Trwa ładowanie...

Tabletki hormonalne a zakrzepica (WIDEO)

Zobacz film: "Tabletki hormonalne a zakrzepica"

Zakrzepica to poważna choroba, która może prowadzić nawet do śmierci. Niestety stosowanie antykoncepcji hormonalnej jest nierozerwalnie związane z większym ryzykiem pojawienia się zakrzepicy. Problem ten dotyczy każdego rodzaju tabletek antykoncepcyjnych, niezależnie od tego, czy korzystamy z tabletek nowej, czy starej generacji. Warto również wiedzieć, że ryzyko zachorowania zwiększyło się wraz z unowocześnieniem składników tabletek z 1,5 pacjentki na 10 tys. do 2,5. Zobacz, materiał.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Pigułki antykoncepcyjne zwiększają ryzyko zakrzepicy
Pigułki antykoncepcyjne zwiększają ryzyko zakrzepicy
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza