Trwa ładowanie...

Ta żywność zmienia metabolizm i powoduje otyłość (WIDEO)

Zobacz film: "Ta żywność zmienia metabolizm i powoduje otyłość"

-Czy będziemy jeść, jeśli się ktoś przestawił tylko na żywność przetworzoną, fast foody, produkty do odgrzania w mikrofali i tak dalej. Możemy na stałe zmienić metabolizm?

-Podejrzewam, że tak. Tak zepsuć się zupełnie. Ja podejrzewam że tak. Na to potrzeba czasu. Oczywistą jest rzeczą, że my byśmy chcieli mieć odpowiedź teraz, że to jest gen taki odpowiedzialny za to, ten gen odpowiada za to. Nie jest to proste. Na to potrzeba bardzo dużo czasu. Tylko problem z jedzeniem polega na tym, że ten nasz metabolizm zależy od naszego przyzwyczajenia. Jeżeli my to nasze przyzwyczajenie mamy takie złe i jest nam wszystko jedno co, jak młodzi mówią, futrujemy, prawda? Czyli wszystko jedno, nie myślą o tym. To niestety ten nasz metabolizm jest zaburzony, on nie ma pewnego rytmu.

Pamiętacie państwo taką akcję kilka lat, kilkanaście już lat temu: "Jedzta co chceta". Wszystko jedno co, bo my wszystko strawimy. To nieprawda. Potem była taka taka znowu moda, że musimy rozdzielać, białka nie łączyć z węglowodanami, węglowodany z tłuszczami. To też nieprawda. Organizm człowieka jest niezwykle efektywnie skonstruowany. Tylko żeby on działał efektywnie, potrzebuję pewnego rytmu, jak również tych składników, które będą stymulowały wszystko od razu.

-Pokazujemy teraz listę tych składników na ekranie, tak przy okazji, żeby państwo też mogli zerknąć, które przyspieszają metabolizm.

-Proszę zobaczyć, to są produkty, z którymi my na co dzień żyliśmy wieki. Jeżeli patrzymy na wiele różnych narodów, które z tych produktów korzystają, to to są stymulanty. Ale, co ciekawe, gros tych produktów to są produkty wyjściowe do produkcji wielu leków, między innymi onkologicznych leków. Czyli w tym jest nasze źródło życia.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Przetworzona żywność jest istotnym czynnikiem wpływającym na rozwój otyłości
Przetworzona żywność jest istotnym czynnikiem wpływającym na rozwój otyłości
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza