Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Sympozjum Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, 16.11.2013, Szczecin

16 listopada 2013 roku w Radisson Blu Hotel w Szczecinie odbędzie się konferencja pod patronatem naukowym prof. zw. dr hab. n. med. Piotra Kuny, Dyrektora Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Wśród omawianych tematów znajdą się m.in. choroby alergiczne oczu, alergia pokarmowa, różnicowanie POCHP oraz astmy, leki antyhistaminowe i sterydy w leczeniu skórnych chorób alergicznych oraz postępy w leczeniu przewlekłej oraz ostrej pokrzywki. Uczestnicy Sympozjum nie ponoszą żadnych kosztów, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja (od 7:30 do 8:00 w biurze konferencji). Udział lekarzy w Sympozjum wiąże się z uzyskaniem punktów edukacyjnych oraz certyfikatu potwierdzającego ich otrzymanie. Uczestnicy są proszeni o wypełnienie ankiety, uprawniającej do udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza