Trwa ładowanie...

Sygnały świadczące o tym, że w związku brakuje seksu (WIDEO)

Zobacz film: "Sygnały świadczące o tym, że w związku brakuje seksu"

Atmosfera w łóżku staje się coraz bardziej chłodna? Sprawdź sygnały, które mogą świadczyć o tym, że w twoim związku niedługo zabraknie seksu. Co wtedy zrobić? Co zrobić gdy partner lub partnerka nie chce zbliżeń? Co może być tego przyczyną?

Problemy zaczynają się, gdy w związku występuje unikanie seksu lub brak ochoty na seks. Seks w małżeństwie może mieć lepsze i gorsze chwile, mogą wystąpić też problemy z orgazmem. Mężczyzna może mieć też zaburzenia erekcji lub brak erekcji. Pary często obawiają się pierwszego seksu po porodzie. Intymność w związku jest bardzo ważna i warto o nią walczyć. Ponadto, istnieje wiele zalet seksu i badacze potwierdzają seks to zdrowie.

Możesz wiele rzeczy podejrzewać gdy twój facet unika seksu. Możesz też zacząć ustalać 7 powodów dla których nie uprawiasz seksu. Doskonale jednak zdajesz sobie sprawę, że istnieje co najmniej 10 korzyści z seksu które cię zaskoczą i z seksu nie warto rezygnować. Sprawdź lepiej 9 powodów dla których warto uprawiać seks każdego dnia. Może w Twój związek wkradła się monotonia i powinnaś przejąć inicjatywę.

Czy związek bez seksu jest możliwy? Czy związek bez seksu może być szczęśliwy? Choroba wdowia, brak seksu szkodzi i ma swoją nazwę.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza