Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Stykające się linie na dłoniach. Sprawdź, co oznaczają

Nasze dłonie wiele o nas mówią. Ba! Niektóre wrożki twierdzą nawet, że potrafią wyczytać z ich struktury naszą przyszłość. Inni twierdzą, że da się w nich zobaczyć nasz temperament. Kiedy złączymy dłonie, jedna linia może idealnie łączyć się z drugą. Sprawdź, co to oznacza.

Zobacz film: "Dlaczego dłonie drętwieją podczas snu?"

spis treści

1. Linia na dłoniach

Złóż swoje dłonie jak na zdjęciu poniżej i sprawdź, czy zaznaczone na nim linie, tworzą jedną.

Stykające się linie na dłoniach
Stykające się linie na dłoniach (arch.prywatne)

Stykające się linie oznaczają, że jesteś osobą pełną empatii i zrozumienia. Przy podejmowaniu życiowych decyzji kierujesz się przede wszystkim uczuciami. Potrafisz rozpoznać swoją bratnią duszę i otaczasz się ludźmi podobnymi do siebie.

Los innych nie pozostaje ci obojętny – kiedy tylko możesz, reagujesz. To sprawia, że jesteś świetnym towarzyszem życia. Potrafisz cieszyć się z sukcesów innych i wczuć się w to, co czują.

Dłonie mówią o zdrowiu więcej, niż myślisz. Przekonaj się sam
Dłonie mówią o zdrowiu więcej, niż myślisz. Przekonaj się sam [7 zdjęć]

Dr Richard Russell, specjalista pulmonolog, twierdzi, że dłonie i paznokcie zdradzają, jaki jest stan...

zobacz galerię

Niestety, kierowanie się uczuciami, często sprawia, że czujesz się przytłoczony emocjami bliźnich. Warto, aby twój partner życiowy twardo stąpał po ziemi i pomagał ci odzyskać równowagę wśród emocji.

Kiedy linie się nie stykają?

Jeśli linia na prawej ręce jest wyżej, oznacza to, że masz duszę buntownika. Wszystkie zasady to dla ciebie problem, ale za to potrafisz myśleć poza schematami i znaleźć rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu.

Kiedy linia na lewej ręce jest wyżej, oznacza to, że masz silny temperament i lubisz rządzić. Lubisz wyzwania i szukasz najlepszej możliwości. Żadne półśrodki cię nie zadowolą. Wciąż szukasz swojego miejsca i partnera. Jedno i drugie musi być idealne.

Zobacz także: Dłonie mówią o zdrowiu więcej, niż myślisz. Przekonaj się sam

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza