Trwa ładowanie...

Studio Kafe: Otyłość u dzieci (WIDEO)

Zobacz film: "Studio Kafe: Otyłość u dzieci"

Otyłość wśród dzieci to coraz powszechniejszy problem. Winni często są rodzice, którzy popełniają wiele błędów żywieniowych już w pierwszym roku życia dziecka. W ich wyniku dziecko nie ma właściwych zdrowych nawyków żywieniowych. Z czego tak naprawdę wynika ten narastający problem? W naszym materiale na temat przyczyn otyłości wśród dzieci opowiada Agnieszka Stein, psycholog oraz autorka bloga i książek na temat świadomego rodzicielstwa i relacji malucha z rodzicami. Zobacz materiał.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza