Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Startuje plebiscyt "Kobiety Medycyny"

Pediatra i onkolog prof. Alicja Chybicka, prof. Agnieszka Mastalerz-Migas, ginekolog-położnik prof. Violetta Skrzypulec-Plinta. To tylko niektóre z kobiet nominowanych do tytułu Kobiety Medycyny 2018. Plebiscyt właśnie się rozpoczął.

Zobacz film: "Jak wygląda sytuacja ekonomiczna kobiet w Polsce? - Debata"

Ideą inicjatywy jest promowanie związanych z medycyną i systemem zdrowia kobiet, które odniosły sukces. Takich, które w swojej pracy wykazują się zaangażowaniem, a w działalności społecznej - entuzjazm, budząc zaufanie i szacunek. Organizatorem plebiscytu jest redakcja serwisu internetowego Portale Medyczne.

W tym roku - w związku z małym jubileuszem redakcja Portali Medycznych odświeżyła i powiększyła listę kandydatek do tytułu "Kobiety Medycyny 2018". Wszystkie Panie, które się na niej znalazły są niezwykłe i wyjątkowe - działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce dokonują rzeczy dla innych niemożliwych. Wyróżniają się przy tym niezwykłą osobowością i empatią.

Pełna lista tegorocznych wyróżnionych została ogłoszona symbolicznie 8 marca. Tego dnia ruszyło także głosowanie. Potrwa do 15 kwietnia.

Każdy z internautów będzie mógł oddać maksymalnie 3 głosy - jeden głos na jedną kandydatkę.

Sylwetki wszystkich kandydatek do tytułu KOBIETA MEDYCYNY 2018 zostały zaprezentowane na stronie internetowej kobietymedycyny.pl oraz na fanpage-u na Facebooku.

Wynik głosowania poznamy w dniu zakończenia plebiscytu, zaś w maju odbędzie się uroczysta gala, podczas której uhonorujemy laureatki plebiscytu.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza