Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Specjalista radzi: rak piersi u mężczyzn (WIDEO)

Zobacz film: "Rak piersi u mężczyzn [Specjalista radzi]"

Rak piersi nie dotyczy jedynie kobiet. Nowotwory piersi zdarzają się również u mężczyzn i są zazwyczaj wywołane przez zwiększony poziom estrogenów. Rak piersi u panów występuje jednak stosunkowo rzadko. Według statystyk każdego roku choruje około 140-160 mężczyzn. Niestety połowa z nich umiera. Zazwyczaj przyczyną jest zbyt późna diagnoza. W większości przypadków mężczyzna udaje się do lekarza, gdy zauważy owrzodzenie. Natomiast do wizyty powinien skłonić go już najmniejszy wyczuwalny guzek.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza