Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Skąd się bierze fala depresji? (WIDEO)

Zobacz film: "Skąd się bierze fala depresji?"

Depresja może dotknąć każdego. Jest to choroba, która nie patrzy na wiek. Dziś z powodu depresji cierpią nie tylko osoby dorosłe po trudnych przejściach, ale też dzieci i młodzież. Choroba jest bardzo niebezpieczna i w wielu przypadkach kończy się samobójstwem. Jednocześnie diagnoza ta jest często nadużywana, a osoby chore na depresje często wyśmiewane. Na czym polega choroba i z czym na co dzień zmagają się osoby chore na depresje? Jak można pomóc osobie chorej. Zobacz, co o depresji mówi 14-letnia Amelia Gruszczyńska, która leczyła depresje w szpitalu psychiatrycznym razem z mamą i psychiatra Sławomir Murawiec.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza