Trwa ładowanie...

Siła umysłu. Zobacz, co potrafi twój mózg (WIDEO)

Zobacz film: "Siła umysłu. Zobacz, co potrafi twój mózg"

Mózg człowieka to wielka potęga. Według ekspertów to właśnie on kreuje otaczającą nas rzeczywistość. Mózg powinien być traktowany jak program w dobrze funkcjonującym komputerze. Obejrzyj materiał i dowiedz się więcej o najważniejszej części naszego ciała, która reguluje pracę wszystkich innych narządów?

Przede wszystkim o mózgu wiemy niewiele, a okazuje się że twój mózg potrafi podejmować decyzje podczas snu. Mózg zapamiętuje co nam smakuje i jakie zapachy czuliśmy w dzieciństwie. Warto zadbać o ten organ i sięgać po jedzenie, które poprawia pracę mózgu. Dzięki temu nasza koncentracja i pamięć będzie zdecydowanie lepsza. Brain food ma wspaniałe działanie poprawiające wydajność i samopoczucie. Należy wziąć to pod uwagę podczas komponowania diety dla mózgu. Co lubią nasze szare komórki i jak ćwiczyć mózg?

Wpływ stresu na mózg może zaburzyć pracę organizmu i spowodować wiele negatywnych skutków, między innymi przyspieszyć starzenie się mózgu. Warto też regularnie się badać, ponieważ dosyć popularne są guzy mózgu, obrzęk mózgu, może pojawić się nawet zawał mózgu. Co jakiś czas można sięgać po zioła, które regenerują mózg i zadbać o siebie.

Obejrzyj wideo i sprawdź co potrafi mózg, a także co wpływa na jego kondycję. Czy to prawda, że hot dogi niszczą mózg? Czy należy uniknąć niezdrowego jedzenia, ponieważ negatywnie działa na mózg? Co możesz zrobić by jak najdłużej cieszyć się niezwykłą pamięcią i uniknąć problemów z koncentracją?

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza