Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Shannen Doherty: "Każdy może zachorować na raka. Ta choroba nie wybiera!" (WIDEO)

Zobacz film: "Shannen Doherty: "Każdy może zachorować na raka. Ta choroba nie wybiera!""

Shannen Doherty walczy z rakiem piersi od lipca 2016 roku. Aktorka swoją walkę z chorobą cały czas dokumentuje w mediach społecznościowych. Jak sama mówi, chce w ten sposób pomóc i zmotywować innych do walki o życie. W naszym materiale opowiada o chorobie i o tym, jak zmieniła jej życie na lepsze. Należy pamiętać o tym, że ta choroba nie wybiera i każdy może zachorować. Dlatego tak ważna jest profilaktyka. Jak mówi aktorka, rak sprawił, że stała się lepszym człowiekiem. Rak ujawnił każde kłamstwo w jej życiu i pokazał, na kogo w swoim otoczeniu może naprawdę liczyć.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza