Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Seks jako kara i nagroda (WIDEO)

Zobacz film: "Seks jako kara i nagroda"

Współżycie seksualne to bardzo waży element związku. Zdrowa relacja na tle seksualnym powinna opierać się na partnerstwie i wzajemnym rozumieniu potrzeb. Kłopoty zaczynają się, gdy seks staje się kartą przetargową lub elementem szantażu.

Warto z partnerem rozmawiać o wszelkich problemach i próbować je rozwiązywać innymi metodami niż nagradzanie lub odmawianiem współżycia. Takie działanie może doprowadzić do poważnych problemów w związku, a także w sprawach łóżkowych.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza