Trwa ładowanie...

Satysfakcja z seksu

Seks powinien być dla nas przede wszystkim dobrą zabawą. Jest to właściwie najważniejsza zabawa dorosłych. Osiągnięcie pełnego rozluźnienia w seksie gwarantuje czerpanie z niego niezwykłej radości i satysfakcji.

1. Zabawa w teatr podczas seksu

Jeśli macie wrażenie, że próbowaliście już wszystkiego, znudziły was standardowe pozycje i robiliście to już prawie wszędzie, może czas, aby zmienić swoją „tożsamość” w łóżku. Możecie użyć peruk lub kupić gotowe przebrania. Możecie odgrywać wszystkie role, jakie przyjdą wam do głowy. Możecie udawać zupełnie obce sobie osoby, które widzą się pierwszy raz. Ty możesz być prostytutką, a Twój partner policjantem, Ty pokojówką – on włamywaczem. Możecie być nawet postaciami z kreskówek. Wszystko zależy od waszej wyobraźni i odrobiny szaleństwa.

Zobacz film: "Osobowość seksualna"

Seks w maskach może być bardzo podniecający. Jest to jeden z najstarszych rekwizytów stosowanych przez aktorów. Po założeniu maski możesz poczuć się zupełnie inną osobą. Choć równie dobrze można zmienić swoją tożsamość bez pomocy maski. Wszystko zależy od tego, na co w danym momencie macie ochotę.

2. Nagość podczas seksu

Odkrycie i realizacja swoich najdziwniejszych fantazji jest formą odkrywania swojej wewnętrznej nagości. Można powiedzieć, że w seksie oprócz tego, że zrzucamy z siebie ubranie, pozbywamy się pewnego rodzaju niematerialnego płaszcza, pod którym kryje się nasza psychiczna nagość. Jest ona bardzo podniecająca, a jednak na początku budzi dużo lęku. Przezwyciężenie obaw związanych z odkryciem się jest bardzo ważną nauką, jaka płynie z seksu. Uważajcie jednak, by nie wykorzystywać do tego za każdym razem alkoholu – jest to substancja, która w większych ilościach zobojętnia nasze doznania. Marihuana i inne narkotyki są tylko substytutem prawdziwej erotycznej rozkoszy. Jeżeli dobre samopoczucie i relaks psychiczny podczas seksu uzależniamy od wymienionych substancji, może okazać się, że bez nich nie będziemy w stanie czerpać już żadnej erotycznej przyjemności.

Gdy mieliśmy po kilka lat, nie obawialiśmy się bawić w teatr, przebierać, odrywać wesołe scenki. Może warto wrócić na chwilę do przeszłości i przypomnieć sobie, jak to jest spontanicznie czerpać radość z zabawy. W seksie panują podobne zasady jak w dziecięcej zabawie. Jeśli gra staje się nieprzyjemna, bolesna lub nudna – trzeba ją przerwać, należy zaś ją kontynuować, jeśli jest podniecająca i zwariowana i kiedy czerpiemy z niej prawdziwą przyjemność. To, co odróżnia erotyczne zabawy od dziecięcych gier, to dążenie do wspaniałego finału. Jest to wielki przywilej dorosłych.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza