Trwa ładowanie...
Przeczytaj comiesięczny raport abcZdrowie
Temat miesiąca: AIDS Czytaj więcej >

Przyłącz się do akcji społecznej wspierającej walkę z rakiem piersi

Materiały prasowe

Zobacz film: "Na czym polega leczenie trastuzumabem?"

Październik jest miesiącem zwiększania świadomości na temat raka piersi. Kampania „Hydrate for Hope” to zainicjowana w Stanach Zjednoczonych akcja obejmująca swoim zasięgiem cały świat. Jej celem jest walka z nowotworem piersi przez profilaktykę i edukację. Partnerem akcji jest marka Murad, która przygotowała z tej okazji specjalne zestawy swoich kosmetyków.

spis treści

1. Znaczenie profilaktyki

Szerzenie wiedzy o nowotworze piersi to ważne zadanie, które przyczynia się do zmniejszenia ilości zachorowań i wczesnego wykrywania raka w początkowym stadium. Każda kobieta powinna znać czynniki ryzyka, aby świadomie podjąć decyzję o zmianie dotychczasowych przyzwyczajeń. Modyfikacja stylu życia może przynieść znaczące efekty. Aby ustrzec się przed rakiem piersi należy zadbać o dietę, unikać alkoholu i papierosów, zredukować masę ciała oraz włączyć aktywność fizyczną do planu dnia. Rak piersi może być wcześnie wykryty, kiedy kobiety będą regularnie przeprowadzać badania, zwłaszcza mammografię oraz samokontrolę piersi. Pod szczególną opieką lekarską powinny znajdować się panie, które w swoich rodzinach odnotowały w przeszłości przypadki zachorowania na ten nowotwór.

2. Hydrate for Hope

Popularyzowanie tematyki nowotworu piersi ma wielkie znaczenie, dlatego marka Murad zdecydowała się wesprzeć międzynarodową akcję „Hydrate for Hope”. Z okazji miesiąca walki z rakiem piersi stworzono specjalny zestaw kosmetyków. Dziesięć procent wpływów z jego sprzedaży zostanie przekazane Stowarzyszeniu "Amazonki" Warszawa – Centrum na działania profilaktyczne i edukacyjne. W skład pakietu wchodzą Intensywnie nawilżający krem do twarzy Hydro-Dynamic® Ultimate Moisture i Liftingujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Rejuvenating Lift for Neck and Decollete. Wyjątkowy zestaw będzie można kupić w październiku i listopadzie w specjalnej cenie na stronie internetowej marki Murad. To świetny sposób, aby przyłączyć się do akcji i aktywnie wesprzeć walkę z rakiem piersi.

Kosmetyki Murad w akcji Hydrate for Hope

Kosmetyki Murad w akcji Hydrate for Hope

Marka Murad stworzyła specjalny zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy oraz szyi i dekoltu.

Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana Stowarzyszeniu "Amazonki" Warszawa – Centrum na walkę z rakiem piersi.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza