Trwa ładowanie...

Przybywa pacjentów na oddziałach onkologicznych (WIDEO)

Zobacz film: "Nowa fala zachorowań na raka"

Nowotwory atakują coraz więcej osób. Jednocześnie wzrasta liczba osób, które chorują na nowotwory głowy i twarzy. Bardzo często objawami były np. bóle zębów lub gardła, które bagatelizowano. Sprawia to, że diagnostyka tych form nowotworów jest bardzo utrudniona, a pacjent trafia do specjalisty dopiero w trzecim lub czwartym stadium choroby, które nie dają praktycznie żadnych szans na wyleczenie. Obejrzyj materiał.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza