Trwa ładowanie...

Przez 14 dni codziennie uprawiała seks. Podzieliła się wrażeniami

Kate Garraway, gwiazda porannego programu "Good Morning Britain" przez 2 tygodnie codziennie uprawiała seks. Wszystko spisywała w arkuszu kalkulacyjnym. Po tym czasie podzieliła się wrażeniami.

Zobacz film: "10 nietypowych zabójców libido"

spis treści

1. 14-dniowe wyzwanie - sex challenge

Kate Garraway, dziennikarka znana z "Good Morning Britain" postanowiła razem z mężem, Derekiem Draperem, podjąć nietypowe wyzwanie. Przez 14 dni codziennie uprawiali seks.

Oboje mają 52 lata. Małżeństwem są już od blisko od 14 lat. Mają dwoje dzieci: 13-letnią córkę Darcey Mary i 10-letniego syna Williama.

Kate Garraway nigdy nie krępowała się, by mówić o swojej seksualności czy zmianach, które powoduje upływający czas w jej ciele. Podzieliła się więc z widzami swoim pomysłem.

Kate jest mężatką od 14 lat
Kate jest mężatką od 14 lat

Zadeklarowała, że podeszła bardzo profesjonalnie do zagadnienia. Razem z mężem stworzyli arkusz kalkulacyjny, w którym zapisywali szczegóły intymnego pożycia. Musieli również zorganizować wspólny czas na intymne zbliżenia.

Dziennikarka przyznała, że w długim związku doświadczenia fizycznej bliskości są mniej intensywne i rzadsze, niż w na początku relacji. Dlatego do codziennego seksu musieli się trochę "zmusić".

Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje
Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje [6 zdjęć]

Z danych zawartych w największym do tej pory raporcie na temat życia seksualnego Polaków, autorstwa prof....

zobacz galerię

Zdaniem Kate Garraway 14 dni codziennego seksu wpłynęło bardzo pozytywnie na jej relacje z mężem. Znów zbliżyli się do siebie fizycznie, co zwiększyło jej atrakcyjność seksualną. Poczuła się bardziej kobieco i pewnie w swoim ciele.

Jednocześnie gwiazda porannych programów telewizyjnych deklaruje, że z wiekiem jest z seksu coraz bardziej zadowolona. I przekonała się o tym po raz kolejny podczas wyzwania.

Kate Garraway nigdy nie krępowała się, by mówić o swojej seksualności
Kate Garraway nigdy nie krępowała się, by mówić o swojej seksualności

Podkreśla, że choć intymność w miarę upływu czasu się zmienia, dla kobiet jej jakość wzrasta. Kate Garraway nie ma problemu z upływem czasu i procesem starzenia. Zdradziła nawet, że nie może już doczekać się menopauzy.

A co wy uważacie o tym nietypowym wyzwaniu?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza