Trwa ładowanie...

Przekazała mężowi nerkę 20 lat po rozwodzie. Niezwykły gest byłej żony (WIDEO)

Zobacz film: "Przekazała mężowi nerkę 20 lat po rozwodzie"

Zawarcie małżeństwa to dla niektórych po prostu pewnego rodzaju kontrakt. Ułatwia wspólne funkcjonowanie w świecie. Małżonkowie zyskują prawo do otrzymywania informacji o stanie zdrowia drugiej połowy podczas pobytów w placówkach medycznych. Mogą wziąć wspólny kredyt, co często ratuje sytuację materialną. Dla innych najważniejsza jest więź. Uważają, że łatwiej razem iść przez świat.

Dla niektórych z kolei małżeństwo to możliwość poprawy statusu społecznego. Zawierane bywa też pod wpływem presji społecznej. Inni z kolei nie wyobrażają sobie życia bez tej małej stabilizacji. Małżeństwo to jeden z etapów, kolejnym są dzieci.

Z czasem jednak w niektórych związkach coś się wypala. Wiele związków nie przechodzi próby czasu. Czasem pojawia się zdrada. Bywa, że pary są dalej razem z przyzwyczajenia. Czasami zdarza się też, że jednak każdy chce szukać swojego szczęścia oddzielnie. Zapada decyzja, aby się rozstać. Rozwód bywa smutnym końcem, ale nierzadko początkiem nowego, szczęśliwszego etapu w życiu.

Relacje między byłymi małżonkami często są dalekie od poprawności lub ustają całkowicie. Są jednak również budujące historie, które pokazują, że można zachowywać się bardzo przyjaźnie wobec siebie.

Zobacz nasze WIDEO i sprawdź, jak silna może być więź między byłymi małżonkami

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Kobieta oddała nerkę byłemu mężowi 20 lat po rozwodzie
Kobieta oddała nerkę byłemu mężowi 20 lat po rozwodzie (wp.tv)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza