Trwa ładowanie...

Napój, który pomoże zerwać z nałogiem palenia papierosów

Oto bardzo prosty sposób na rzucenie nałogu palenia papierosów. Wystarczą zaledwie dwa składniki i maksymalnie 2 tygodnie na przeprowadzenie kuracji.

Zobacz film: "Dzieci, a nawet wnuki palaczy są obciążone genetycznie i mają słabszą odporność"

Z każdym spalonym papierosem rośnie ryzyko zachorowania na raka płuc, choroby niedokrwiennej serca, a także wielu innych schorzeń układu oddechowego oraz krążenia. Dzieje się tak z racji tego, że w papierosach oprócz nikotyny znajduje się aż 7 tysięcy szkodliwych substancji chemicznych, które dostają się do płuc.

Zobacz także:

Oto mikstura, która pomoże zerwać z nałogiem palenia papierosów. Wystarczy stosować ją przez 2 tygodnie. Poniżej znajduje się prosta instrukcja, jak przygotować ten preparat oraz jak go stosować.

1. Składniki:

  • 1 łyżeczka sody oczyszczonej

  • szklanka wody

2. Przygotowanie:

Wystarczy dodać sodę do ciepłej wody (250 ml) i zamieszać, aż całkowicie rozpuści się w wodzie.

3. Stosowanie:

W pierwszym tygodniu napój należy pić dwa razy dziennie. Jeżeli uczucie chęci zapalenia papierosa nadal się pojawia, to w drugim tygodniu pij już tylko jedną szklankę mikstury. Nie zaleca się stosowania kuracji dłużej niż przez dwa tygodnie. Mikstura nie tylko pomoże zerwać z nałogiem, ale także oczyści płuca i krew.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza