Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: ALERGIE

Prosta mikstura pozwoli pozbyć się bólu pleców i głowy

Dzięki dwuskładnikowej miksturze i kilkudniowej terapii możesz pozbyć się bólu kręgosłupa na lata. Przygotuj prosty preparat z oleju i soli (można zastosować sól morską).

Zobacz film: "Najgorsze pozycje dla kręgosłupa. Eksperyment ortopedy"

1. Woda z solą i olejem

Składniki:

Przygotowanie:

Zmieszaj sól i olej w słoiku. Zakręć słój i odstaw na kilka dni. Po tym czasie powstanie lekka mikstura.

2. Zastosowanie

Nakładaj mieszankę codziennie rano na kręgi szyjne w miejscach, w których odczuwasz ból. Wykonaj staranny masaż. Zacznij od dwu-, trzyminutowych masaży i z każdym dniem wydłużaj ten czas, aż dojdziesz do 20 minut. Po skończonej procedurze zwilż szyję ciepłym ręcznikiem.

Zabieg ten może lekko podrażniać skórę, dlatego ważne jest, aby na koniec wytrzeć ją do sucha i oprószyć zasypką dla dzieci.

Mity i fakty dotyczące bólu pleców
Mity i fakty dotyczące bólu pleców [10 zdjęć]

To naturalne, że wraz z wiekiem ¾ populacji ma problemy z bolesnością pleców. Mogą oni odczuwać ostry,

zobacz galerię

Po 10 dniach zabiegów nastąpi pobudzenie krążenia krwi i poprawa regeneracji chrząstki i tkanki kostnej. Po 8-10 dniach stosowania terapii poczujesz znaczną poprawę.

Za pomocą tej metody poprawisz przepływ krwi w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz zwalczysz bóle głowy. Będzie to wynik oczyszczenia organizmu z toksyn i unormowania metabolizmu.

Podczas terapii oczyszczania możesz odczuwać lekkie zawroty głowy i senność. Jednak są to dość rzadkie objawy. Zwykle nie występują żadne skutki uboczne, a rezultaty są imponujące.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza