Trwa ładowanie...

Projekt Diagnostyka dla Twojej ciąży

Większość kobiet marzy o byciu mamą. Niektóre z nich przed zajściem w ciążę długo przygotowują się do roli matki i skrupulatnie planują powiększenie rodziny. Inne zdają się na los, a ciąża jest dla nich miłą niespodzianką. Bez względu na to, czy dziecko jest planowane, czy też nie, w czasie ciąży należy regularnie wykonywać badania kontrolne, zdrowo się odżywiać i zrezygnować z używek. Niezwykle ważne jest poddawanie się badaniom diagnostycznym – na szczęście coraz więcej przyszłych mam pamięta o tych testach.

1. Akcja społeczno-medialna dla ciężarnych

Konkurs artystyczny Celujemy w piersi
Konkurs artystyczny Celujemy w piersi

Zapraszamy do udziału w konkursie!

zobacz galerię

„Diagnostyka dla Twojej ciąży” to ogólnopolski projekt, który powstał z myślą o przyszłych mamach. Celem tej akcji społeczno-medialnej jest szerzenie świadomości na temat wagi

Zobacz film: "Przekarmianie dzieci"

badań diagnostycznych . Badania tego typu mają ogromne znaczenie dla ciężarnych oraz ich dzieci. W ramach kampanii w listopadzie w Krakowie odbędą się rozmowy ze specjalistami. Na pytania uczestniczek akcji odpowiedzą:

  • prof. dr hab. Marcin Majka - przewodniczący Rady Naukowej Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA,
  • lek. med. Paweł Orłowski - reprezentant Szkoły Rodzenia przy Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek”,
  • lek. med. Piotr Michalski - lekarz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek”,
  • mgr Danuta Kozłowska - kierownik Centralnego Laboratorium DIAGNOSTYKI w Krakowie.

Eksperci będą również zachęcać przyszłe mamy do wykonywania badań. Każda z uczestniczek spotkania otrzyma niespodziankę. W programie spotkania przewidziano wiele atrakcji: porady instruktora fitness, pokaz chustonoszenia oraz losowanie nagród. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zapraszamy 22 listopada 2012 roku do hotelu „Galaxy” (ul. Gęsia 22a) w Krakowie o godz. 17. 30.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Bezpieczna Ciąża
- za jej pośrednictwem możesz dokonać rejestracji.

2. O projekcie „Diagnostyka dla Twojej ciąży”

Akcja jest prowadzona od 2008 roku. Dotychczas w ramach projektu odbyły się spotkania w wielu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Gdyni, Rzeszowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Stalowej Woli i Białymstoku. W każdym spotkaniu uczestniczy ponad 200 osób.

Diagnostyka jest siecią laboratoriów medycznych o zasięgu ogólnopolskim. W ofercie Diagnostyki znajduje się ponad 2000 rodzajów laboratoryjnych testów. Są one wykonywane w ponad 200 placówkach sieci.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza