Trwa ładowanie...

Problemy ze zdrowiem i telefonem? Winna burza elektromagnetyczna

Za dzisiejsze rozdrażnienie, nerwowość, ból głowy, problemy z koncentracją i snem, winę ponosi nie tylko poniedziałek, a burza elektromagnetyczna.

21 listopada br. nad naszą planetą znalazła się ogromna dziura koronalna powodująca silny wiatr słoneczny, który wywołuje burzę elektromagnetyczną. Wspomniana burza przyczynia się do intensywnych i nagłych zmiany magnetosfery.

Z tego powodu całkiem zdrowi ludzie mogą odczuć drobne problemy w codziennym funkcjonowaniu, mogą pojawić się:

  • zakłócenia snu,
  • rozdrażnienie,
  • nerwowość,
  • kłopoty z koncentracją,
  • ból głowy, kręgosłupa i stawów.

Specjaliści polecają, aby w związku z tym przeznaczyć więcej czasu na odpoczynek i sen. ****

Ponadto, mogą pojawić się zakłócenia w działaniu urządzeń elektrycznych. Nawigacje, smartfony, dekodery telewizji satelitarnej i tablety, mogą działać z przerwami.

Zobacz także:

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza