Trwa ładowanie...

Premie dla lekarzy za wykrycie raka (WIDEO)

Zobacz film: "Premie dla lekarzy za wykrycie raka"

Diagnozowanie i leczenie pacjentów onkologicznych było przez wiele lat wyzwaniem. Pacjenci często musieli długo czekać w kolejkach, a choroba dokonywała w tym czasie spustoszenia w ich organizmie. Sytuacja ta zmieniła się w 2015 r. Wówczas zaczęła obowiązywać tzw. zielona karta pacjenta onkologicznego. Ma ona za zadanie przyśpieszenie i uporządkowanie leczenia osób chorych na nowotwory. Jednocześnie rozwiązanie to ma promować lekarzy, którzy stawiają trafne diagnozy. Zobacz wideo.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza