Trwa ładowanie...

Pomaga ocalałym z zamachów terrorystycznych (WIDEO)

Zobacz film: "Wzruszająca rozmowa z psycholog pomagającą ofiarom terroryzmu"

Wkracza tuż po ratownikach medycznych. Na początku zawsze zadaje jedno pytanie: Czego potrzebujesz? Mówi, że to bardzo ważne, bo dzięki temu człowiek znów może zadecydować sam o sobie. Marge Lalande jest psychologiem. Pomaga tym, którzy przeżyli zamach terrorystyczny i rodzinom osób, którym nie udało się przetrwać. Mówi, że wiele z nich miało przeczucie, iż wydarzy się coś złego. Obwiniają się, bo nie ulegli temu przeczuciu.

Świat jest według tych ludzi niebezpiecznym miejscem. Lalande pomaga im się z nim oswoić na nowo.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza