Trwa ładowanie...

Ratownicy medyczni byli w szoku, gdy zobaczyli to miejsce

Pogotowie ratunkowe otrzymało wezwanie o pilnej potrzebie pomocy. Zgłoszenie dotyczyło ogromnego, nagłego bólu w nogach, który uniemożliwiał chodzenie. Po dotarciu na miejsce, ratownicy medyczni byli w prawdziwym w szoku.

Zobacz film: "Mówią o nich: lekarze gorszego sortu"

Zawód ratownika medycznego jest ciężki ze względu na warunki pracy. Nie od dzisiaj to wiemy. Codziennie potrafi zaskoczyć sytuacją i również często zmusza do przebywania w miejscach, w których nikt nie chciałby spędzić nawet minuty.

Zobacz także:

Paweł, ratownik medyczny, musiał niestety przebywać w takim miejscu znacznie dłużej. W odpowiedzi na zgłoszenie, udał się pod wskazany przez dyspozytora adres. Na miejscu okazało się, że zgłaszany "ból" nóg, to wynik wielodniowych, a może i wielomiesięcznych libacji alkoholowych. Co więcej, osoba z tymi 'dolegliwościami' miała zalecenie od lekarza, o bezwzględnym powstrzymaniu się od spożycia alkoholu.

Pierwsza pomoc przy zadławieniu ością
Pierwsza pomoc przy zadławieniu ością [6 zdjęć]

Polska tradycja nakazuje, aby na wigilijnym stole pojawił się karp lub inny gatunek ryby. Zjedzenie tego...

zobacz galerię

Nieuzasadnione wezwania, czy też zgłoszenia od osób pod wpływem alkoholu, to akurat szara codzienność ratowników. W tym przypadku nie to było najistotniejsze. Pan Paweł, razem z krótkim opisem sytuacji, pokazał zrobione przez siebie zdjęcie mieszkania wzywających pomocy alkoholików. To co widać, naprawdę może zaszokować.

Ratownicy medyczni nie mogli uwierzyć w to, co widzą
Ratownicy medyczni nie mogli uwierzyć w to, co widzą (facebook.com)

Trudno wyobrazić sobie życie w takich warunkach. Z pewnością nie chcielibyśmy spędzić ani minuty w takim mieszkaniu. Ratownicy medyczni bardzo często muszą odwiedzać takie miejsca.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza