Trwa ładowanie...

Podsumowanie akcji „Test GINEintima”

Artykuł sponsorowany

Infekcje intymne – chyba nie ma kobiety, która przynajmniej raz w życiu nie miałaby takiego problemu. Te powszechne dolegliwości, niestety, lubią powracać. Objawy, takie jak świąd okolic intymnych i pieczenie, skutecznie utrudniają życie. Mogą być spowodowane zarówno infekcjami bakteryjnymi, jak i zakażeniem drożdżakami. Ze względu na to, że dolegliwość ta dotyczy wielu kobiet, przygotowaliśmy akcję testowania testu pH GINEintima, przeznaczonego do mierzenia poziomu pH i wykrywania infekcji pochwy, oraz żelu GINEintima – stosowanego do codziennej higieny okolic intymnych.

Zobacz film: "Choroby serca najczęstszą przyczyną zgonów Polaków"

Wszystkim kobietom, które zgłosiły się do naszej akcji, zadaliśmy pytania dotyczące infekcji intymnych. Najczęściej pojawiające się objawy to swędzenie (74%) i pieczenie (55%). Kobiety odpowiedziały, że te symptomy pojawiają się często (48%) lub czasami (37%). Większość ankietowanych uważa, że do zwalczenia infekcji nie jest im potrzebna wizyta u lekarza (61%), zazwyczaj idą do apteki i kupują odpowiedni preparat (60%).

Spośród tych osób wybraliśmy 50 kobiet, które otrzymały zestaw składający się z testu pH i żelu GINEintima. Byliśmy bardzo ciekawi, jak produkty GINEintima zostaną ocenione przez kobiety.

Wyniki są bardzo interesujące. Po tygodniu stosowania żelu GINEintima 82% testerek odczuwało długotrwałe uczucie świeżości i czystości, w przypadku 66% podrażnienia zostały wyraźnie złagodzone oraz ustąpił problem swędzenia i pieczenia okolic intymnych. 28% ankietowanych podkreśliło, że zniknął nieprzyjemny zapach okolic intymnych. Zapach żelu bardzo podobał się kobietom testującym produkt (98%). W pełni były zadowolone również z jego konsystencji (100%).

Bardzo dobrze został oceniony test pH GINEintima – ankietowane podkreśliły, że instrukcja wykonania testu jest dokładna, dzięki czemu nie było problemu z jego przeprowadzeniem (64%).

W konkluzji należy podkreślić, że kobiety testujące produkty GINEintima – test pH i żel – były w 100% zadowolone. Polecają te produkty innym kobietom (100%) i deklarują, że będą je kupować (100%).

Kobiety testujące produkty GINEintima chętnie dzieliły się swoimi opiniami na forum naszej akcji, dlatego – na zakończenie – przedstawiamy kilka wypowiedzi ankietowanych:

"Od kilku dni stosuję żel do higieny intymnej GINEintima. Przed jego zastosowaniem wykonałam test pH. Test GINEintima jest bardzo łatwy do przeprowadzenia. Dołączona jest do niego czytelna instrukcja. Wynik testu otrzymuje się natychmiast po jego przeprowadzeniu poprzez zabarwienie okienka testu na jeden z pokazanych w ulotce kolorów, do którego przykłada się nasz patyczek z testem i możemy sprawdzić, co może oznaczać nasz wynik. Żel jest wygodny w użyciu i wydajny. Odpowiada mi zapach kosmetyku. Żel według mnie posiada odpowiednią konsystencję. Jestem zadowolona zarówno z możliwości przeprowadzenia testu w warunkach domowych, jak i ze stosowania żelu GINEintima."

"Muszę powiedzieć, że ten żel do higieny intymnej jest super, testuję go zaledwie tydzień, ale już widzę znaczącą poprawę, nie nękają mnie już infekcje intymne, a wcześniej naprawdę miałam z tym spory problem. Zapach żelu jest bardzo przyjemny, taki delikatny i świeży. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość go testować i z czystym sumieniem mogę go polecić, ja zostaję z nim już na zawsze."

"Test jest bardzo łatwy do wykonania i zajmuje naprawdę chwilę. Po kilku sekundach otrzymujemy wynik, który jest naprawdę wiarygodny! Ja swój test wykonałam akurat przed wizytą u ginekologa i jego wskazania zostały potwierdzone w badaniu przez lekarza. Podczas stosowania żelu zauważyłam już po kilku dniach zmniejszenie dolegliwości intymnych w postaci przykrego zapachu, pieczenia. Żel ma miłą konsystencję i niedrażniący zapach. Jest bardzo wydajny. W trakcie jego stosowania czułam wyraźną ulgę i utrzymującą się na długo świeżość okolic intymnych. Produkt godny polecenia!"

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza