Trwa ładowanie...

Plotkarnia: Wygrali z rakiem (WIDEO)

Zobacz film: "Plotkarnia: Wygrali z rakiem"

Przed kamerami gwiazdy zawsze prezentują się idealnie, piękne, zadbane, zawsze uśmiechnięte, wyglądają na prawdziwe okazy zdrowia. Wielu z nas myśli, że wioda beztroskie życie jednak pozory mylą. Nowotwór może zaatakować każdego, bo nie odróżnia zwykłego człowieka od gwiazdy z pierwszych stron gazet.

Nazwiska sław chorych na raka można by wymieniać w nieskończoność. Walkę z ciężką chorobą wygrała jedna z najseksowniejszych polskich blondynek - Weronika Książkiewicz. Kiedy pojawiły się informacje, że aktorka ma wziąć udział w 9. edycji Tańca z gwiazdami w mediach aż zawrzało.

Wszyscy wskazywali ją jako faworytkę, gdyż Weronika przez 4 lata chodziła do szkoły baletowej. Zarzucano producentom, że przez nią pozostali kandydaci nie będą mieli szans jak wielkie musiało być ich zażenowanie, kiedy Weronika już w pierwszym odcinku ogłosiła, że odchodzi.

Aktorka jeszcze w niedzielę zatańczyła popisowy cza-czę, a już w poniedziałek leżała na stole operacyjnym. Chirurdzy usuwali jej guz kręgosłupa, który został wykryty podczas badań tuż przed programem.

Operacja udała się, ale aktorkę czekała długa rehabilitacja. Weronika kocha taniec dlatego był to dla niej ogromny cios, szczęście w nieszczęściu, niedługo po zabiegu okazało się, że aktorka spodziewa się dziecka. Mimo rozstania z ojcem syna Weronika jest obecnie zdrową i szczęśliwą mamą.

A jeśli wierzyć plotkom spotyka się teraz z o 6 lat młodszym kolegą z planu. Nierówną walkę z rakiem podjął także jeden z najbardziej znanych dziennikarzy telewizyjnych Kamil Durczok. Prezenter o chorobie dowiedział się przez telefon w drodze z Katowic do Krakowa. Jak sam przyznaje kiedy tylko wysiadł z samochodu od razu się upił.

Mimo choroby Kamil ciągle występował w telewizji, miał straszną tremę kiedy podczas prowadzenia wiadomości już bez włosów musiał oświadczyć milionom widzów, że ma raka. Wielu podziwiało jego determinację, ale były też głosy nieprzychylne.

Niektórzy zarzucali mu że symuluje chorobę, bo gdyby naprawdę miał raka już dawno by nie żył. Jak widać ludzka głupota nie ma granic, według statystyk 80% chorych na ten rodzaj nowotworu umiera, dlatego Kamil miał prawdziwe szczęście. Lekarze zalecają oszczędny tryb życia, ale dziennikarz nie chce ich słuchać.

Jak sam mówi nie ma zamiaru umierać za życia, dlatego nie odmawia sobie alkoholu, wysiłku i mocnych wrażeń. O zmianie trybu życia po przebytej chorobie nie może być mowy również w przypadku tego pana. Kiedy w zeszłym roku w mediach pojawiła się informacja, że Nergal ma białaczkę, jego fani zamarli.

Piosenkarz nie miał zamiaru poddać się chorobie, w jednym z wywiadów powiedział: "będzie ciężko, ale trafiło na silnego sk****syna". Nergal ani myśli modlić się o cud, twierdzi, że nigdy się nie nawróci bo katolicyzm to tania mitologia dla ciemnego ludu.

Adam miał dużo szczęścia, bo dzięki apelom Dody już w grudniu przeszczepiono mu szpik. Po operacji wokalista trafił na długi czas do izolatki by nie nabawić się infekcji. Wszyscy lekarze twierdzą, że po przeszczepie życie pacjenta zmienia się o 180 stopni. Media spekulowały: Nergal się nawróci? Zacznie śpiewać disco polo a może rzuci Dodę? Z tym ostatnim miały rację.

Widać jego stan jest już całkiem dobry, skoro zostawił kobietę, która tak zaciekle walczyła o jego zdrowie i życie. Jak się okazuje pieniądze i sława to nie wszystko, a wobec ciężkich chorób wszyscy jesteśmy równi.

Na szczęście naszym ukochanym celebrytom udało się wygrać walkę z rakiem i znów możemy śledzić ich poczynania w polskim showbiznesie. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej jeszcze o naszych celebrytach to przysyłajcie propozycje na adres plotkarnia@wp.tv, a użytkownikom Facebooka polecam przycisk Lubię to u góry strony. Do zobaczenia w następnej plotkarni, cześć!

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza