Trwa ładowanie...

Plotkarnia: Kompleksy gwiazd (WIDEO)

Zobacz film: "Kompleksy gwiazd"

Każdy z nas ma jakieś kompleksy. Często słyszy się, że nie należy się nimi przejmować i trzeba zaakceptować, że jestem taka jaka jestem i to prawda, jednak rzadko kiedy takie słowa zmieniają cokolwiek w naszym życiu. Być może zmagasz się z płaską pupą, może czujesz, że masz za mały biust albo za grube uda - to tylko wybrane kompleksy, przykłady można mnożyć w nieskończoność, bo na świecie nie ma ideału.

Okazuje się jednak, że również gwiazdy mają swoje kompleksy. Część z nich można wyeliminować za pomocą drogich zabiegów medycyny estetycznej, jednak nie wszystkie. Poza tym, nie wszystkie gwiazdy chcą przecież natychmiast powiększać piersi czy zmieniać coś w wyglądzie swoich ud lub brzucha.

W załączonym materiale wideo prezentujemy jakie kompleksy mają gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Zdziwicie się, ponieważ część z nich jest poważna i wcale nie można ich zniwelować operacyjnie. Przy kompleksach niektórych znanych gwiazd, nasze niedoskonałości mogą wydawać się naprawdę bardzo drobne.

Warto zauważyć, że kompleksy wcale nie dotyczą tylko kobiet. Jako jeden z artystów, w materiale wideo zaprezentowany został Prince, którego kompleksem jest niski wzrost. I chociaż artysta stara sobie z tym radzić to nie ukrywa również, że mu to przeszkadza. Zmagasz się z kompleksami? Zapraszamy do obejrzenia wideo, w którym zobaczysz jakie niedoskonałości widzą u siebie gwiazdy.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza