Trwa ładowanie...

Płatna służba zdrowia? "Pomysł nie jest chwytliwy" (WIDEO)

Zobacz film: "Płatna służba zdrowia? "Pomysł nie jest chwytliwy""

Gdy idziemy do lekarza, często okazuje się, że nie zawsze mamy możliwość skorzystania ze wszystkich świadczeń w ramach NFZ. Zdarza się, że ze względu na długie kolejki do specjalistów, decydujemy się na wizytę prywatną, za którą musimy zapłacić z własnej kieszeni.

Mimo wszystko koncepcja płatnej służby zdrowia nadal jest kontrowersyjna, a pomysł nie każdemu się podoba. Zobacz nasz materiał i posłuchaj, co na ten temat powiedziała Małgorzata Gałązka-Sobotka, wiceprzewodnicząca Rady Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza