Trwa ładowanie...

Penidrol max – działanie, dawkowanie, opinie

Penidrol max jest suplementem diety, który ma poprawiać sprawność seksualną mężczyzny, a także wpłynąć na wielkość jego penisa. Tabletki Paenidrol max przyczyniają się do wydłużenia członka.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Leczenie zaburzeń erekcji"

spis treści

1. Penidrol max – działanie

Suplement diety Penidrol max składa się z 4 naturalnych składników. Są nimi: ekstrakt z palmy sabałowej, ekstrakt z buzdyganka naziemnego, żeń-szeń oraz maca.

Ekstrakt z palmy sabałowej, zawarty w Penidrol max wpływa na utrzymanie poziomu libido na wysokim poziomie i dodaje energii seksualnej. Zawartość Macy reguluje poziom męskich hormonów. Wpływa też na wydłużenie członka.

Ekstrakt z buzdyganka naziemnego jest silnym afrodyzjakiem. Dzięki zawartości tego składnika Penidrol max wpływa na potencję praz wydłuża czas trwania erekcji. Tabletki Penidrol max pozwalają mężczyźnie uzyskać bardziej wydajny wzwód.

Potencja nie musi być problemem
Potencja nie musi być problemem

Niejeden mężczyzna ma problemy z potencją. Wielu z nich nie wie, że można sobie pomóc różnymi niemedycznymi

zobacz galerię

Żeń-szeń zawarty w suplemencie Penidrol max wpływa na poprawę wigoru oraz redukuje zmęczenie podczas stosunku płciowego. Ekstrakt z żeń-szenia wpływa także na zwiększenie objętości prącia.

Produktu Penidrol max nie można zakupić w aptece. Nie ma także dokładnych badań odośnie działania i skutków ubocznych leku Penidrol max.

2. Penidrol max – dawkowanie

Dawkowanie Penidrol max polega na stosowaniu 1 tabletki Penidrol max każdego dnia. Nie zaleca się zażywania większej ilość Penidrol max, ponieważ Penidrol max nie wpłynie pozytywnie na stan współżycia seksualnego, a może tylko je pogorszyć.

Cena Penidrol max to ok. 100 zł za 30 tabletek.

3. Penidrol max – opinie

Produkt Penidrol max jest bardzo popularny wśród mężczyzn. Producent zapewnia, że przy stosowaniu Penidrol max można zwiększyć penisa nawet o 7 cm. Opinie o Penidrol max są jednak przede wszystkim negatywne. Mężczyźni stosujący Penidrol max wypowiadają się o braku zauważalnych efektów specyfiku Penidrol max, nawet w długim okresie stosowania.

Mężczyźni stosujący preparat Penidrol max deklarują, że nie kupiliby ponownie preparatu. Cena tabletek Penidrol max jest dość wysoka w stosunku do miernych efektów, które przynosi Penidrol max. Pozytywnych opinii o leku Penidrol max jest bardzo mało.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza