Trwa ładowanie...

Pasożyty zwierząt jeszcze groźniejsze dla ludzi (WIDEO)

Zobacz film: "Pasożyty zwierząt jeszcze groźniejsze dla ludzi"

Pasożyty zwierząt nie stanowią dla nich zagrożenia. Niestety często mają one bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie człowieka. Najbardziej narażone na zwierzęce pasożyty są małe dzieci, które spędzają dużo czasu na placach zabaw i w piaskownicach. Wynika to głównie ze złych nawyków właścicieli zwierząt, którzy nie sprzątają po swoich pupilach odchodów. W ten sposób dużo łatwiej o przenoszenie pasożytów do naszych domów.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Na ataki pasożytów są narażone zwłaszcza dzieci bawiące się na placach zabaw
Na ataki pasożytów są narażone zwłaszcza dzieci bawiące się na placach zabaw
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza