Trwa ładowanie...

Oto 3 naturalne sposoby pozbycia się pasożytów z organizmu (WIDEO)

Zobacz film: "Domowe sposoby na pasożyty"

Pasożyty są jednym z powodów braku w naszym organizmie potrzebnych składników mineralnych, witamin, czy też hormonów. Oprócz pozbawiania nas mikroelementów, wydzielają dodatkowo toksyny, które osłabiają nasz układ odpornościowy. W ten sposób upośledzają czynności narządów wewnętrznych.

Do naszego organizmu dostawać się mogą poprzez jedzenie niedomytych owoców, kontakty ze zwierzętami, spożywanie źle przyrządzonego mięsa, korzystanie z publicznych toalet, czy też brak higieny osobistej. Pasożyty powodują występowanie wielu dolegliwości, niektóre z nich mogą być naprawdę groźne.

Przedstawiamy kilka skutecznych i naturalych propozycji, aby usunąć je z organizmu.

Zobacz także: Objawy, które mogą świadczyć o tym, że masz kamienie w woreczku żółciowym

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza