Trwa ładowanie...

On ma 44 lata, ona 25. "Zazdrośni ludzie ciągłe próbują nakłonić moją dziewczynę, aby mnie rzuciła"

Różnica wieku nie ma znaczenia - twierdzi Michael Stomatuk. 44-letni model jest szczęśliwy w związku z młodszą o 19 lat dziewczyną. Nie wszystkim to się jednak podoba. Dziewczyna Michaela ciągle otrzymuje wiadomości od nieznajomych, że powinna go rzucić.

Zobacz film: "Prof. Andrzej Fal o epidemii koronawirusa w Polsce"

spis treści

1. "Byliśmy na początku dość powściągliwi"

"Wiek to tylko liczba" - twierdzi Michael Stomatuk, 44-letni model z amerykańskiego Massachusetts. Jak podkreśla, jego związek jest tego najlepszym dowodem.

Michael jest w związku z 25-letnią Emily Downing. Mimo 19 lat różnicy w wieku para twierdzi, że jest bardzo zgodna i szczęśliwa.

Różnica w wieku nie ma znaczenia - twierdzi Michael Stomatuk.
Różnica w wieku nie ma znaczenia - twierdzi Michael Stomatuk. (East News)

Michael i Emily poznali się w 2018 roku podczas zajęć z jogi. Michael wspomina, że to on wykonał pierwszy krok, ponieważ Emily obawiała się ich różnicy wieku. Zgodziła się jednak na wymianę numerami. Dwa tygodnie później para umówiła się na randkę, podczas której spacerowali z jego psem po okolicy.

"Zabraliśmy ze sobą wino i zaczęliśmy rozmawiać. Przez trzy godziny omawialiśmy nasze wspólne zainteresowania i hobby. Myślę, że oboje wiedzieliśmy, że istnieje między nami więź, ale ze względu na mój wcześniejszy związek oraz różnicę wieku, byliśmy na początku dość powściągliwi i nie chcieliśmy się spieszyć" - opowiada Michael.

W 2020 roku Michael i Emily uświadomili sobie, że chcą być razem na stale i postanowili przekazać tę wiadomość swojej rodzinie oraz przyjaciołom.

Para również zaczęła publikować swoje wspólne zdjęcia na Instagramie. Wkrótce konto Michael obserwowało już pół miliona osób. Ludzie zaczęli rozpoznawać Michaela i Emily oraz czasami zaczepiać ich na ulicy, aby powiedzieć, że pięknie razem wyglądają.

Nie wszystkie komentarze jednak są przychylne. Jak opowiada Michael, na jego konto ciągle przychodzą wiadomości, w których nieznajomi ludzie go wyzywają i twierdzą, że ich rodzaj relacji opiera się wyłącznie na seksie, za który mężczyzna płaci swojej partnerce.

Z kolei Emily wielokrotnie dostawała od nieznanych osób wiadomości o tym, że Michael ją zdradza i że powinna ze nim zerwać.

2. "Ciesz się z miłości, którą znalazłeś"

Michael twierdzi, że ataki hejterów nie wpłynęły na ich związek z Emily.

"Mamy wiele rzeczy, które chcielibyśmy robić razem w przyszłości, zwłaszcza podróżować. Bardzo się kochamy i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi nas nasz związek" - mówi Michael.

Jego zdaniem różnica wieku nie ma znaczenia, ale między partnerami muszą istnieć podobieństwa.

"Nie warto traktować życia tak poważnie. Rozumiem, że bycie w związku z dużą różnicą wieku nie jest dla wszystkich i znajdą się ludzie, którzy będą o to zazdrośni, ale nie bierz tego do siebie i ciesz się z miłości, którą znalazłeś" - podkreśla Michael.

Zobacz także: Koronawirus może prowadzić do udaru, nawet u bardzo młodych. 31-latek najmłodszym pacjentem, który przeszedł udar z powodu COVID-19

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza