Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Nowy wynalazek polskich naukowców. Spowoduje przełom w diagnostyce raka piersi? (WIDEO)

Zobacz film: "Nowy wynalazek polskich naukowców. Spowoduje przełom w diagnostyce raka piersi?"

Rak piersi jest bardzo często przyczyną zgonów wśród kobiet. Co minutę z powodu tego nowotworu umiera na świecie jedna kobieta. Jednak polskim naukowcom udało się opracować urządzenie, które może obniżyć te statystyki. W przypadku choroby nowotworowej kluczem do całkowitego wyleczenia jest wczesna diagnoza. Polski wynalazek umożliwi diagnozowanie zmian rakowych już w ciągu 15 minut. Co bardzo ważne badanie kobiety mogą wykonywać samodzielnie.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza